December 2010

Happy New Year 2011

31. december 2010 at 23:49 | merry-lou |  u
Přeji Vám do Nového roku vše nejlepší, zdraví, štěstí a úspěchu. :-) Ať se Vám daří na blogu, ale i v reálu. ;-) Ať se Vám splní vaše nejtajnější sny a přání. :-)

Merry Christmas Everyone

23. december 2010 at 16:22 | merry-lou |  my crazy self
Zítra je nejočekávanější den roku. :-) Vánoce ! Ikdyž si každý určitě užíváme společné chvíle strávené s rodinou, přiznávám, že i já se těším na dárky. :-D Co jste si přáli ?
  
Tak buďte velmi šťastní, ať dostanete co chcete a hlavně si užijte tento nejkouzelnější den roku ! :-) 

P.S. Maličkost pro Vás;
merry-lou.blog.cz

I´m here

22. december 2010 at 14:33 | merry-lou |  my crazy self
zdár lidi =)

merry-lou.blog.cz
Tak už jsem tady. Celý týden jsem nestíhala, páč jsme zkoušeli se sborem na Vánoční koncert a plno dalších. Ale musím říct, že konečný výsledek nakonec stál za to. :-) Affs navštívím hned jak to bude možné. ;-)

K tématu .. dnes byl poslední školní den, před Vánočními prázdninami. Už se nemůžu dočkat pátku. Hrozně, hrozně, hrozně, hrozně moc. Všichni snad víme, co bude, ne ? ;-)

Ještě jedna věc, poslední dvě hodiny ve škole jsme se dívali na Ledově ostří. Jakože, seděla u toho učitelka. Všude sex, chlast a sprosté slova. Taky, že nám tu sprostou část - bohužel - učitelka přetočila. x-D 

P.S. Taky moc děkuji Terý za úžasný dezz. =) http://x-mlask-x.blog.cz/

4 U :]

13. december 2010 at 18:49 | merry-lou
pro Vás, za spřátelení .. =)

4 Rosie
Merry Lou

for me, thank u guys :]

13. december 2010 at 17:40 | merry-lou |  mine
díky moc :]

Boom de ah dah =)

11. december 2010 at 21:29 | merry-lou |  music
Dívám se na Discovery :-) .. a toto nejde přehlédnout. =D
  

.. a druhý .. obohacený o Optima Prima (Transformers) :-)


Boom-de-ah-dah, I love the whole world ! ^^

SB

11. december 2010 at 16:41 | merry-lou
Virtuální přátelé :-)

Wanna be Affs ?

10. december 2010 at 21:20 | merry-lou |  u
Chtěl/a bys být Affs ? =) Mám dvě jednoduchá pravidla, tak doufám, že budou dodržovány.

° Aspoň jednou za uherský rok, přijď a napiš :-) °
° Prosím, když budeš psát komentář, nepiš "obíhám." Byla bych ráda kdybys okomentoval/a článek, děkuji ;-) °

A little of Christmas mood =)

10. december 2010 at 20:58 | merry-lou |  The Way I live
.. trochu té Vánoční nálady, moje malá sestra Aník .. :-)
.. zítra půjdu ven se psi, tak je nafotím jak si hrají. =) Taky můžete očekávat fotku našich štěňátek; Diora, Chanel a Tequilly. x-) Tequillu jsem samozřejmě pojmenovala já. x-)

Článek o mně :-)

8. december 2010 at 20:15 | merry-lou |  my crazy self
Ráda bych vám sebe představila v tomto článku, abyste si o mně udělali aspoň částečný obraz .. :-)

knihy ..
Moje oblíbené jsou knihy s fantasy tématikou .. jako třeba Poselství jednorožců - Strážci dobra, Zrádné hory Dragor a Záchrana Lilandgarie, od mé nejoblíbenější spisovatelky Michaely Burdové. Taky Hraničářův učeň (John Flanagan), Nekonečný příběh (Never Ending story) od Michaela Ende - také zfilmovaný. Draci (John Topsell), Víly (Doreen Virtue), Poslední jednorožeč (Peter S. Beagle). Nebo fiktivní příběhy, sci - fi; 2012 tajemství křišťálové lebky (Chris Morton, Ceri Louise Thomas).  

filmy a seriály ..
Mezi mé oblíbené filmy patří Avatar, Indiana Jones, Hvězdný prach, Letopisy Narnie, Zlatý kompas, Charlieho andílci, Kouzelníci z Waverly ve filmu a Jak vycvičit draka. Ze seriálů například; Teorie velkého třesku (The Bing Bang Theory), Jak jsem poznal Vaši matku (How I met your mother), Hvězdná brána (Star Gate) a u všech oblíbení Simpsonovi. :-)

hudba ..
Linkin park, Nickelback .. Jak rockové kapely tak jsem si oblíbila i pop, třeba písničky z Camp rocku, Selena Gomezová a Tereza Kerndlová

moje záliby ..
Jako každý, nakupování :-D. Čtení, psaní povídek. Nejvíce ze všeho miluji KRESLENÍ, tolik nevyjádřených pocitů, které můžete přenést na papír .. Také tetování propiskou ruky kamarádek .. :-D Smání se, bláznění s kamarády, povídání si s kamarádkami, chození ven do přírody - za Princeznou. Školní výlety, obvzláště cesty busem. :-)

Já ..
velmi paličatá. Dokážu si stát za svým názorem hodně dlouho, ikdyž nemám pravdu. :-D Tak trochu bláznivá, sangvinik, něco z introverta i extroverta. Záleží mi na tom co si o mně myslí mí blízcí přátélé. Snažím se vyhýbat pomlouvání se, ale někdy se někomu se svými chovanými pocity k druhému člověku svěřit musím. :-/ Což je jedna z mých špatných vlastností. Ke všemu musím mít vlastní poznámku - další. :-D Velmi často se směju a mým největším snem je dožít se dvě stě let. :-P :-D