,,Kdo jsou víly ?" - Doreen Virtue

19. january 2011 at 17:09 | Mery |  Z živelné říše
 Z knihy Doreen Virtue
VÍLY

,,Každé stéblo trávy má svěho anděla,
který se nad ním sklání a říká, ,,Vyrůstej ! Vyrůstej !"
Talmud (starobylý židovský text)

Andělé, o kterých se Talmud zmiňuje, jsou ,,andělé přírody." Každý z nich má zvláštní úkol a přitom ještě dohlíží na přírodní prostředí a zvířata. Protože příroda se skládá ze základních živlů, jako jsou země, voda, vzduch a oheň, andělé přírody jsou z ,,živelné říše." Existuje několik rozdílných typů živelných bytostí, které se navzájem liší podle toho jakým úkolem se zabývají. Živelné bytosti, na které se zaměříme v tomto článku, jsou víly.
merry-lou.blog.cz

Víly jsou andělé, kteří žijí velmi blízko zemi, tak aby mohli chránit přírodu a zvířata, a tím vykonávat jejich Božské poslání. Některé víly mají křídla jako vážky, zatímco jiné mají křídla jako motýli, jež se liší od opeřených křídel arachandělů i andělů strážných.

Na rozdíl od archandělů i andělů strážných mají víly ago. Tímto jsou podobné lidem v tom, že si dělají své úsudky. Když vás víly potkají, posuzují vás podle toho, jak se chováte k přírodnímu prostředí a ke zvířatům.

Víly neočekávají, že každý z nás je perfektní. Nikdo není perfektní. Nícméně jestli děláte všechno pro třídění odpadu, používáte neotoxické čistící prostředky, jestli jste laskaví ke zvířatům a tak podobně, víly si vás budou vážit a budou vám prokazovat laskavost. Jestli však víly usoudí, že se nechováte dobře vůči životnímu prostředí nebo zvířatům, můžou si z vás dělat žerty. Proto mají někdy zlomyslnou pověst.

Víly jsou někdy nazývané "faeries" nebo ,,fae." Bez ohledu na to, jak je bude nazývat nebo hláskovat jejich jména, upřímně vám chtějí pomoci žít zdravější, šťastnější a bohatší život. Protože víly jsou tak blízko zemi, mohou vám pomoci s vašimi materiálními zájmi, včetně peněz, domu, zdraví, vašich zahrad a domácích zvířátek .. 

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Gaaruša Gaaruša | Web | 20. january 2011 at 18:42 | React

Ale jo ono to znííí i hezy dezz =)

2 Lejdy Didlinka Lejdy Didlinka | Web | 20. january 2011 at 20:49 | React

Krásnej blog :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement